woman
 
 
Kalkulačka ceny elektřiny

[kWh/rok]
[kWh/rok]
Na níže zadaný e-mail vám zašleme výsledek srovnání k pozdějšímu nahlédnutí
a aktuální tipy na to, jak ušetřit na elektřině.
calc
Máme aktuální ceníky

V kalkulačce máme aktuální ceny od všech dodavatelů. Spočítejte si, kolik budete platit.

Jak to funguje?
 • pen
  Do naší kalkulačky zadejte údaje dle
  Vaší skutečné spotřeby
 • calculator
  Spočítejte si jednotlivé nabídky od dostupných dodavatelů elektřiny
 • arrow
  Z nabídky si vyberte nejlevnějšího dodavatele
 • mail
  Vyplňte smlouvu, která Vám dorazí
  na Vaši e-mailovou adresu
 • pig
  A to je vše! Již za 5 minut můžete
  začít šetřit peníze

Nevíte si rady? Kontaktujte nás...

 
 
 

Cena elektřiny nadále poroste

Ačkoli se cena elektřiny drží ve většině Evropy na minimu, Čeští zákazníci se radovat nemohou. Jako každý rok i letos se očekává nárůst cen pro koncové zákazníky. Nicméně je tu i nadále prostor, jak ušetřit stovky a v mnohých případech i tisíce korun. Nebojte, nemusíte měnit elektrická akumulační kamna za plynové vytápění. Překvapivě vysoké částky Vám může uspořit správně zvolený dodavatel elektřiny. Díky liberalizovanému trhu si může každý svobodně vybrat, od koho bude elektrickou energii odebírat. Nebojte se, změna dodavatele elektřiny není složitý úkol. Obzvlášť pokud ji provedete přes webovou službu Energium.cz.

Mám drahou elektřinu?

Díky srovnání cen elektřiny si ověříte, zda existuje na českém trhu výhodnější dodavatel a kolik financí ušetříte za rok. Výše úspory je přímo úměrná výši spotřeby. Domácnosti, které mají v elektrické soustavě zapojen přímotop, tepelné čerpadlo nebo akumulační vytápění samozřejmě ušetří nejvíce. Rodinný rozpočet může být bohatší i o několik tisíc korun. To už stojí za zvážení. Online kalkulačka elektřiny porovnává nabídky všech relevantních dodavatelů. Pokud zjistíte, že byste změnou ušetřili, můžete změnu rovnou objednat. O zbytek už se postaráme my a změnu za Vás zdarma provedeme. Celé srovnání i objednání Vám zabere jen pár minut, a za to levná elektřina určitě stojí!

Ceník elektřiny

Pro vývoj ceny elektřiny je typický postupný meziroční nárůst. Přestože elektřina jako komodita dosahuje cenového minima, na faktury koncových zákazníků se tento fakt nepromítl. Podle prognóz odborníků se dá očekávat mírné zdražování i nadále. Jestli Vás zajímá srovnání aktuálníchcen elektřiny, nahlédněte do přehledné kalkulačky. Pro orientační přehled stačí zadat velikost domácnosti, hlavní cíl využití elektřiny a region kam spadá odběrné místo. Kdo zná svou spotřebu, sazbu elektřiny a druh jističe dostane naprosto ucelený přehled cen. Tak co, neplatíte náhodou zbytečné peníze?

 
Vývoj ceny elektřiny a plynu Průměrná cena elektřiny
4,64 Kč/kWh 2 % arrow
Průměrná cena plynu
16,96 Kč/m3 8 % arrow
Běžná domácnost s námi ušetří 2 463 Kč
graph
Důležité informace
 • Porovnání všech nabídek na trhu
 • Nejsnazší cesta ke změně dodavatele
 • Vše zařídíte z pohodlí domova
 • Zdarma za Vás převod vyřídíme
 • Poskytneme Vám odborné poradenstsví
 • Energium.cz je nezávislý srovnávač
 • Ihned zjistíte, kolik ušetříte
info
Akční nabídky

Hlídáme za Vás nabídky od dodavatelů. S námi ušetříte maximum. Stačí se přihlásit k odběru pravidelných novinek.

envelope

Uděluji společnosti Ušetřeno.cz s.r.o., se sídlem Jemnická 1138/1, Praha 4, 140 00, IČ 24684295, DIČ 24684295, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Společnost Ušetřeno.cz s.r.o. si vyhrazuje právo na zaslání obchodního sdělení i na služby nesouvisející se službou, při jejímž objednání došlo k předání osobních údajů. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost Ušetřeno.cz s.r.o. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost Ušetřeno.cz s.r.o. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost Ušetřeno.cz s.r.o. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností Ušetřeno.cz s.r.o.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti Ušetřeno.cz s.r.o., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.