woman

Změna dodavatele elektřiny

Na našem webu Energium.cz najdete všechny nabídky elektřiny dostupné na českém trhu a také jejich přehledné srovnání. Přechod k nejvýhodnějšímu dodavateli elektrické energie není vůbec složitý proces. Obzvlášť pokud využijete pomoci skutečných odborníků. Podívejte se, co je nezbytné pro úspěšnou změnu dodavatele elektřiny. Celý postup je popsaný v deseti přehledných a snadných krocích. Za přechod k levnějšímu dodavateli elektrické energie samozřejmě nic neplatíte.

„Elektrickou energii využíváme každý den k mnoha účelům. Platit za ni víc než je nutné, je tedy naprostý nesmysl, protože jak od nejlevnějšího, tak od nejdražšího dodavatele dostanete pokaždé stejnou elektřinu. Vyšší cena se nijak neprojeví na kvalitě elektřiny.“

Roman Hrbata, energetický analytik

Změna dodavatele v 5 krocích:

1. Výberete si dodavatele na Energium.cz

Na webu Energium.cz si pomocí srovnávací kalkulačky porovnáte nabídky všech dodavatelů elektřiny, kteří na českém trhu momentálně působí a kteří jsou dostupní ve vámi zadané lokalitě. Kalkulačka vám ukáže, kolik změnou dodavatele ušetříte. Podle toho si vyberete nového a levnějšího dodavatele elektřiny a objednáte změnu.

2. Na e-mail vám přijde potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky obdržíte na vámi uvedený e-mail kopii výsledku srovnání a také detailní výpis parametrů vámi vybraného produktu, abyste si mohlli vše v klidu prostudovat.

3. Kontaktuje vás náš specialista přes energie

Během následujících 24 hodin budete kontaktováni pracovníkem zákaznického centra Energium.cz, který s vámi projde a případně doplní všechny nezbytné informace. Také vám vysvětlí celý proces změny a zodpoví všechny vaše dotazy.

4. Formality zařídíme za vás

Změnu dodavatele za vás kompletně vyřídíme. Od vás nám bude stačit jen podpis. O všem vás budeme průběžně informovat.

5. Odebíráte levnější elektřinu

Po úspěšné změně začnete odebírat elektřinu od nového dodavatele za levnější cenu. Celý proces změny je velmi jednoduchý a většinou probíhá hladce. Není třeba se ničeho obávat.

Vývoj ceny energií Průměrná cena elektřiny
4,64 Kč/kWh 2 % arrow
Průměrná cena plynu
16,96 Kč/m3 8 % arrow
Běžná domácnost s námi ušetří 2 463 Kč.
 
Akční nabídky

Hlídáme za vás nabídky od dodavatelů. S námi ušetříte maximum. Stačí se přihlásit k odběru novinek.

 
Výběrem vhodného dodavatele můžete na energiích ročně uspořit spoustu peněz.
woman
Porovnejte si dodavatele elektřiny v naší chytré kalkulačce zcela zdarma!
Porovnat nabídky