woman

Změna dodavatele plynu

Trh s energiemi v České republice je v současnosti liberalizován a každý občan či společnost má podle zákona právo svobodně se rozhodnout, od kterého dodavatele bude plyn odebírat. Rozdíly mezi cenami jednotlivých dodavatelů se mnohdy velmi liší a zákazník tak může ušetřit ročně i tisíce korun. S výběrem ideálního dodavatele plynu Vám poradí Energium.cz, kde si můžete provést srovnání všech nabídek dodávky plynu na trhu a okamžitě zjistit, který dodavatel vám nabídne nejlevnější plyn.

Změna dodavatele v 5 krocích:

1. Výberete si dodavatele na Energium.cz

Na webu Energium.cz si pomocí srovnávací kalkulačky porovnáte nabídky všech dodavatelů plynu, kteří na českém trhu momentálně působí a kteří jsou dostupní ve vámi zadané lokalitě. Kalkulačka vám ukáže, kolik změnou dodavatele ušetříte. Podle toho si vyberete nového a levnějšího dodavatele plynu a objednáte změnu.

2. Na e-mail vám přijde potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky obdržíte na vámi uvedený e-mail kopii výsledku srovnání a také detailní výpis parametrů vámi vybraného produktu, abyste si mohlli vše v klidu prostudovat.

3. Kontaktuje vás náš specialista přes energie

Během následujících 24 hodin budete kontaktováni pracovníkem zákaznického centra Energium.cz, který s vámi projde a případně doplní všechny nezbytné informace. Také vám vysvětlí celý proces změny a zodpoví všechny vaše dotazy.

Cena plynu se skládá z několika složek. Některé jsou pevně stanové a některé určuje dodavatel. Proto se ceny jednotlivých dodavatelů liší.

4. Formality zařídíme za vás

Změnu dodavatele za vás kompletně vyřídíme. Od vás nám bude stačit jen podpis. O všem vás budeme průběžně informovat.

5. Odebíráte levnější plyn

Po úspěšné změně začnete odebírat plyn od nového dodavatele za levnější cenu. Celý proces změny je velmi jednoduchý a většinou probíhá hladce. Není třeba se ničeho obávat.

Vývoj ceny energií Průměrná cena elektřiny
4,64 Kč/kWh 2 % arrow
Průměrná cena plynu
16,96 Kč/m3 8 % arrow
Běžná domácnost s námi ušetří 2 463 Kč.
 
Akční nabídky

Hlídáme za vás nabídky od dodavatelů. S námi ušetříte maximum. Stačí se přihlásit k odběru novinek.

 
Výběrem vhodného dodavatele můžete na energiích ročně uspořit spoustu peněz.
woman
Porovnejte si dodavatele plynu v naší chytré kalkulačce zcela zdarma!
Porovnat nabídky